Ile produktów: 0 szt. / Suma 0.00 zł | koszyk
strona główna > usługi
Cięcie laserowe

Oferujemy cięcie większości materiałów, między innymi: twardego i miękkiego drewna, metalu, forniru, akrylu, skóry, tektury, filcu, winylu oraz wielu innych tworzyw.


Grawerowanie laserowe

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm decyduje się ofiarować swoim pracownikom nagrody z grawerem a swoim klientom spersonalizowane grawerem upominki. Dzięki naszym usługom grawerskim każdy produkt może być zmieniony w unikalny, spersonalizowany podarunek. Świadczymy usługi grawerskie na szerokim asortymencie materiałów, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Podejmujemy się graweru na prawie każdym materiale: drewnie, plastiku, szkle, krysztale, kamieniu, ceramice, porcelanie, metalu oraz wielu innych.


Druk cyfrowy

Oferujemy pomoc w realizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć poligraficzno-reklamowych. Wykonujemy wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, foldery, naklejki, wklejki do kalendarzy i folderów oraz kalendarze indywidualne.
Kolorowy druk cyfrowy na twardych powierzchniach

Oferujemy kolorowy druk cyfrowy na niemal każdej twardej powierzchni. Nasz system druku umożliwia uzyskanie trwałej, kolorowej grafiki, która sprawi, że Państwa materiały promocyjne będą bardziej konkurencyjne niż kiedykolwiek.


Druk wielkoformatowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy stosowany jest do różnych części garderoby, włączając w to koszulki z krótkim rękawem, bluzy, polary, czapki z daszkiem i wiele innych. Sprawdza się on również na torbach, portfelach itp. Haft może być zarówno prostym tekstem jak i szczegółową grafiką.


Oklejanie samochodów
Od prostych logotypów i danych kontaktowych do przyciągającej uwagę grafiki - pomożemy zmienić każdy samochód firmowy w efektowną reklamę mobilną.

Reklama zewnętrzna/wewnętrzna
Oferujemy kasetony podświetlane, grafikę przestrzenną ze styroduru, plansze, szyldy, tablice, pylony, totemy, banery, ścianki wystawiennicze, stojaczki, ekspozytory, roll-upy i wiele innych.
Wynajem sprzętu rekreacyjnego

W roku 2017 postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o organizację imprez oraz eventów firmowych na terenie całej Polski i nie tylko (np. w Chorwacji). Pomimo faktu, iż inwestujemy we własny sprzęt rekreacyjny, podjęliśmy współpracę z firmą z wieloletnim doświadczeniem, która bazuje na własnym, najwyższej jakości sprzęcie, a jej główną działalnością jest profesjonalna obsługa imprez firmowych.

 

Nasza oferta obejmuje:

*        Imprezy integracyjne

*        Treningi teambuilding

*        Treningi motywacyjne

*        Wyjazdy nagrodowe

*        Dni firmy

*        Rejsy firmowe

*        Prezentacje nowych produktów

*        Wynajem sprzętu rekreacyjnego

*        Wynajem sprzętu do zdjęć np. sesji ślubnych i innych

 

Dysponujemy takim sprzętem jak łodzie motorowe typu bowrider, łodzie typu RIB, duże jachty motorowe, skutery wodne, quady, zabawki do holowania za motorówką (koła, narty wodne, wake), flyboard i wiele innych

 

Zapraszamy również do organizowania nowoczesnych i jak dotąd mało popularnych akcji reklamowych. Codziennie spotykamy setki reklam na billboardach, ale czy pamiętamy o czym mówią? Z pewnością flaga czy baner, który ciągnie za sobą nowoczesna motorówka zwróci na siebie większą uwagę niż wolnostojący billboard w towarzystwie setek innych.

 

Prosimy o kontakt, a przygotujemy indywidualny, szczegółowy scenariusz dopasowany   do Państwa życzeń.

 

Mariusz 602 780 937

mariusz@focusagency.pl

 

Login:
Hasło:
Agencja Reklamy 
        FOCUS
42-530 Dąbrowa Górnicza
ul. Rzeczna 11
tel. +48 32 264 59 66
fax:+48 32 264 62 41
biuro@focusagency.pl
Biuro czynne: 
pon - pt: 830 - 1600

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do newslettera.